Inline Entity Revision Form (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Collapsible
pt: Dobrável

en: Form mode
pt: Modo de formulário

en: Collapsed by default
pt: Recolhido por padrão

en: Override labels
pt: Sobrescrever rótulos

en: Singular label
pt: Rótulo no singular

en: Plural label
pt: Rótulo no plural

en: Unable to load the referenced entity.
pt: Não é possível carregar a entidade referenciada.
