Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Published
ast: Espublizáu

en: N/A
ast: N/D

en: node
ast: noyu
