Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Label
bs: Oznaka

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: node
bs: nod
