Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Default
id: Bawaan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: N/A
id: T/T

en: Sort order
id: Urutan sortir

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: nodes
id: node

en: Form mode
id: Mode borang

en: Add existing @type_singular
id: Tambahkan @type_singular yang ada
