Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Published
jv: Dipacak

en: Sort order
jv: Prentah urutan
