Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Published
lv: Publicēts

en: N/A
lv: N/P

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: node
lv: mezgls

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: nodes
lv: mezgli

en: Form mode
lv: Formas režīms
