Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: node
mn: зангилаа
