Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert
