Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Published
fa: منتشر شده

en: N/A
fa: هیچ

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: node
fa: محتوا

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: nodes
fa: گره ها
