Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Published
tr: Yayında

en: Sort order
tr: Sıralama sırası

en: node
tr: düğüm

en: Collapsible
tr: Açılır-Kapanır

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: nodes
tr: düğümler

en: Form mode
tr: Form Kipi
