Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Published
ca: Publicat

en: N/A
ca: No aplica

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Form mode
ca: Mode de formulari
