Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Published
da: Udgivet

en: Sort order
da: Sorteringsrækkefølge

en: node
da: indholdselement

en: Collapsible
da: Sammenklappelig

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: nodes
da: indholdselementer

en: Form mode
da: Formulartilstand
