Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Published
eo: Publikigita

en: node
eo: nodo
