Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Published
es: Publicado

en: N/A
es: N/D

en: Sort order
es: Método de ordenación

en: node
es: nodo

en: Collapsible
es: Plegable

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: nodes
es: nodos

en: Form mode
es: Formulario de modo

en: Entity Bundle
es: Paquete de Entidad

en: Add existing @type_singular
es: Añadir @type_singular existente

en: Add @type_singular
es: Añadir @type_singular

en: The selected @label has already been added.
es: El @label selleccionado ya ha sido añadido.
