Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Published
et: Avaldatud

en: N/A
et: Puudub

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: node
et: postitus

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: nodes
et: postitused

en: Form mode
et: Vormireziim

en: Add existing @type_singular
et: Lisa olemasolev @type_singular
