Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Published
hr: Objavljeno

en: N/A
hr: N/D

en: Sort order
hr: Redoslijed
