Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Published
is: Birt

en: N/A
is: Á ekki við

en: Sort order
is: Röðun

en: Unpublished
is: Ekki birt
