Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Published
oc: Publicat

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: node
oc: nosèl

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: nodes
oc: nosèls

en: Entity Bundle
oc: Paquet d'Entitat
