Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Default
ps: تلواله

en: Published
ps: خپاره شوي
