Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Published
ro: Publicat

en: N/A
ro: N/D

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: node
ro: nod

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: nodes
ro: noduri

en: Form mode
ro: Mod formular
