Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Published
sv: Publicerad

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: node
sv: nod

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: nodes
sv: noder

en: Form mode
sv: Formulärläge
