Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Inline
eo: en linio

en: Custom
eo: Propra

en: Fields
eo: Kampoj

en: Hidden
eo: Kaŝita
