Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Container
fi: Säiliö

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Inline
fi: Avoin

en: Custom
fi: Oma

en: Fields
fi: Kentät

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Middle
fi: Keskellä
