Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Fields
nn: Felt

en: Hidden
nn: Skjult
