Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Container
ru: Контейнер

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: Top
ru: Вверху

en: Visible
ru: Видимый

en: Bottom
ru: Снизу

en: Inline
ru: В линию

en: Custom
ru: Собственная

en: Fields
ru: Поля

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Middle
ru: По центру

en: Auto
ru: Авто

en: Scroll
ru: Прокрутка

en: Gutter
ru: Канавка
