Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Container
sk: Kontajner

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Inline
sk: V riadku

en: Custom
sk: Vlastná

en: Fields
sk: Polia

en: Hidden
sk: Skryté

en: Middle
sk: Stredný
