Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Container
vi: Đồ chứa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: Top
vi: Đầu

en: Visible
vi: Hiện

en: Bottom
vi: Cuối

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Fields
vi: Các trường

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Middle
vi: Giữa

en: Auto
vi: Tự động

en: Scroll
vi: Cuộn
