Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Container
az: Konteyner

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Inline
az: Xətdə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Fields
az: Sahələr

en: Hidden
az: Gizli
