Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Container
da: Beholder

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Visible
da: Synlig

en: Bottom
da: Bund

en: Inline
da: Integreret

en: Custom
da: Tilpasset

en: Fields
da: Felter

en: Hidden
da: Skjult

en: Middle
da: Midt
