Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Default
de: Standard

en: Top
de: Oben

en: Visible
de: Sichtbar

en: Bottom
de: Unten

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Fields
de: Felder

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Middle
de: Mitte

en: Auto
de: Automatisch

en: Scroll
de: Bildausschnitt vertikal verschieben

en: Gutter
de: Abstand

en: No Wrap
de: Kein Umbruch
