Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Bottom
eu: Behean

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Middle
eu: Erdian
