Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Container
gl: Contedor

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Visible
gl: Visíbel

en: Bottom
gl: Botón

en: Inline
gl: En liña

en: Custom
gl: Personalizado

en: Fields
gl: Campos

en: Hidden
gl: Oculto

en: Middle
gl: Medio
