Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Bottom
gu: નીચે

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ
