Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Container
hi: कंटेनर

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Top
hi: ऊपर

en: Visible
hi: दर्शनीय

en: Bottom
hi: तल

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Hidden
hi: छुपा हुआ
