Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Hidden
hy: Թաքնված
