Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Container
jv: Kontainer

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Visible
jv: Kétok

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Custom
jv: Kostum

en: Fields
jv: Field

en: Hidden
jv: Umpetan
