Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Visible
kn: ಕಾಣಿಸುವ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ
