Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Visible
ps: لیدوړ

en: Inline
ps: ننليكى

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Hidden
ps: پټ
