Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Inline
sl: V vrstici

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Hidden
sl: Skrito
