Inline Formatter Field (3.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Weight
fil: Timbang

en: Key
fil: Susi
