Inline Formatter Field (3.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Value
is: Virði

en: Actions
is: Gerðir

en: Remove
is: Tak burtur

en: Weight
is: Vekt

en: Mode
is: Støða

en: Key
is: Lykil

en: About
is: Um

en: Formatting
is: Sniðan

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
