Inline Formatter Field (3.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Theme
lt: Tema

en: Mode
lt: Būdas

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Key
lt: Raktas

en: views
lt: rodinys

en: Global
lt: Globalus

en: About
lt: Apie

en: Formatting
lt: Formatavimas

en: Weight for @title
lt: @title svoris
