Inline Formatter Field (3.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Value
ne: मान

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Mode
ne: प्रकार

en: About
ne: बारेमा
