Inline Formatter Field (3.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Weight
bn: ভর

en: Mode
bn: মোড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
