Inline Formatter Field (3.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
