Inline Formatter Field (3.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Remove
th: เอาออก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Option
th: ตัวเลือก

en: Key
th: คีย์

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Formatting
th: รูปแบบ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
