Inline Formatter Field (3.0.0-beta3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Weight
am: ክብደት

en: Mode
am: ሁኔታ
