Inline Formatter Field (3.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Theme
eu: Tema

en: Mode
eu: Modoa

en: Key
eu: Giltza

en: Global
eu: Globala

en: About
eu: (r)i buruz

en: Formatting
eu: Formatua
