Inline Formatter Field (3.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Option
gu: વિકલ્પ

en: Key
gu: ચાવી

en: About
gu: વિશે
