Inline Formatter Field (3.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Value
it: Valore

en: Actions
it: Azioni

en: Remove
it: Elimina

en: Weight
it: Peso

en: Theme
it: Tema

en: Mode
it: Modalità

en: Option
it: Opzione

en: Key
it: Chiave

en: views
it: viste

en: Global
it: Globale

en: About
it: Informazioni

en: Formatting
it: Formattazione

en: Weight for @title
it: Peso per @title
